Otsing

Eesti Haigekassa korraldab riiklikku ravikindlustust. Meie missiooniks on tagada enam kui 1,2 miljonile ravikindlustatud inimesele vajalike tervishoiuteenuste, ravimite, meditsiiniseadmete ning rahaliste hüvitiste kättesaadavus ja ravikindlustussüsteemi jätkusuutlikkus.

Inimesele

Kindlustatu õigused ja võimalused. Info kindlustuse taotlemise, ravijärjekordade, rahaliste hüvitiste, soodusravimite jpm kohta.

Tööandjale

Tööandja rubriigist leiab infot selle kohta, kuidas taotleda töötajale ravikindlustust, kuidas esitada kindlustusandmeid ja töövõimetuslehti jpm.

Partnerile

Siin rubriigis on vajalik info raviasutustele, perearstidele, apteekidele ning ravimite ja meditsiiniseadmete müüjale.

Haigekassa

Haigekassa organisatsioon ja eesmärgid, majandusaruanded, uuringud, kehtivad õigusaktid, dokumendiregister.
Uudised
28.09.2015 @ 12:24

1. oktoobril 2015 jõustuvatest muutustest soodusravimite loetelus

25. septembril k.a. allkirjastas tervise- ja tööminister Eesti Haigekassa ravimite loetelu ja ravimite piirhindade muutmise määrused, mis jõustuvad alates 1. oktoobrist 2015.

Muudetakse loetelus olevate ravimite väljakirjutamistingimusi:

  • muudetakse toimeainet epinefriin (adrenaliin) sisaldava ravimpreparaadi EPIPEN süstelahus pen-süstlis 150mcg/0,3ml 2ml N1 ja EPIPEN süstelahus pen-süstlis 300mcg/0,3ml 2ml N1 väljakirjutamise tingimusi Eesti Haigekassa ravimite loetelus, kehtestades need järgmiselt: ravimi väljakirjutamise õigus 100% soodusmääraga anafülaktiliste reaktsioonide raviks (L50.0, T78.0, T78.2, T78.3, T80.5, T80.6, T88.2, T88.6);

Kirjuta meile

Kui Teil on küsimusi tervishoiuteenuste, nende rahastamise või muu haigekassa tööd puudutava kohta, kirjutage meile aadressil info@haigekassa.ee.