Otsing

Eesti Haigekassa korraldab riiklikku ravikindlustust. Meie missiooniks on tagada enam kui 1,2 miljonile ravikindlustatud inimesele vajalike tervishoiuteenuste, ravimite, meditsiiniseadmete ning rahaliste hüvitiste kättesaadavus ja ravikindlustussüsteemi jätkusuutlikkus.

Inimesele

Kindlustatu õigused ja võimalused. Info kindlustuse taotlemise, ravijärjekordade, rahaliste hüvitiste, soodusravimite jpm kohta.

Tööandjale

Tööandja rubriigist leiab infot selle kohta, kuidas taotleda töötajale ravikindlustust, kuidas esitada kindlustusandmeid ja töövõimetuslehti jpm.

Partnerile

Siin rubriigis on vajalik info raviasutustele, perearstidele, apteekidele ning ravimite ja meditsiiniseadmete müüjale.

Haigekassa

Haigekassa organisatsioon ja eesmärgid, majandusaruanded, uuringud, kehtivad õigusaktid, dokumendiregister.
Uudised
30.03.2015 @ 00:44

Eesti Haigekassa kuulutas välja täiendavate lepingupartnerite valiku laste hambaravis ja ortodontias

Täna, 30. märtsil, kuulutas Eesti Haigekassa välja laste hambaravi ja ortodontia teenusepakkujate valikukonkursi ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks perioodiks 2015-2019.a.

Käesoleva aasta 1. juulist algaval valikupartnerite lepinguperioodil on haigekassa rahastatava laste hambaravi (sh hambahaiguste ennetus) aastane maht ligikaudu 334 tuhat ravijuhtu ning laste ortodontia maht ligikaudu 46 tuhat ravijuhtu.

Sõlmitava lepingu perioodiks on 01.07.2015– 30.06.2019. a. Valikukonkursile taotluste esitamise lõpptähtaeg on 15. aprill. Laekunud pakkumusi hinnatakse haigekassa nõukogu kinnitatud kriteeriumite alusel.

Kirjuta meile

Kui Teil on küsimusi tervishoiuteenuste, nende rahastamise või muu haigekassa tööd puudutava kohta, kirjutage meile aadressil info@haigekassa.ee.