Otsing

Eesti Haigekassa korraldab riiklikku ravikindlustust. Meie missiooniks on tagada enam kui 1,2 miljonile ravikindlustatud inimesele vajalike tervishoiuteenuste, ravimite, meditsiiniseadmete ning rahaliste hüvitiste kättesaadavus ja ravikindlustussüsteemi jätkusuutlikkus.

Inimesele

Kindlustatu õigused ja võimalused. Info kindlustuse taotlemise, ravijärjekordade, rahaliste hüvitiste, soodusravimite jpm kohta.

Tööandjale

Tööandja rubriigist leiab infot selle kohta, kuidas taotleda töötajale ravikindlustust, kuidas esitada kindlustusandmeid ja töövõimetuslehti jpm.

Partnerile

Siin rubriigis on vajalik info raviasutustele, perearstidele, apteekidele ning ravimite ja meditsiiniseadmete müüjale.

Haigekassa

Haigekassa organisatsioon ja eesmärgid, majandusaruanded, uuringud, kehtivad õigusaktid, dokumendiregister.
Uudised
12.08.2015 @ 09:39

Haigekassa 2015. aasta I poolaasta majandustulemused

PRESSITEADE
12.08.2015
 

Käesoleva aasta esimesel poolaastal moodustas haigekassa tervishoiuteenuste tellimus 362 miljonit  eurot, mis on ligi 25 miljonit eurot enam kui möödunud aasta samal perioodil. Ravimeid kompenseeriti 56 miljoni euro eest ning ajutisi töövõimetushüvitisi maksti 65 miljonit eurot.

Eelmise aasta I poolaastaga võrreldes on arstiabi rahastamine enim kasvanud õendusabis, mille eelarve on suurenenud 22% ehk ligi 3 miljoni euro võrra. Suurenenud on ka üldarstiabi (11%), eriarstiabi (6%) ning hambaravi (13%) rahastamine.

Kirjuta meile

Kui Teil on küsimusi tervishoiuteenuste, nende rahastamise või muu haigekassa tööd puudutava kohta, kirjutage meile aadressil info@haigekassa.ee.