Kutse konverentsile "Tervisesõnumid infokülluse ajastul"

Ootame Teid osalema tervisedenduse konverentsil “Tervisesõnumid infokülluse ajastul“, mis toimub 04. juunil kell 10-17 Tallinnas Solarise Kinos (Estonia pst 9, Solarise Keskus).

Tänapäeva infokülluses jõuavad meieni iga päev erinevaid kanaleid kaudu üha uued ja uued sõnumid sellest, mida oma tervise heaks teha. Telereklaam näitab uut piimajooki, mis võidab kolm probleemi korraga, nädalakiri teatab uutest kaaluhoidmise võimalustest, mille on just avastanud teadlased Ameerikast. Need on vaid mõned näited tervisesõnumite küllusest ja kohati ka vastandlikkusest. Neist väidetest lähtuvalt võtab konverents vaatluse alla ühest küljest uued võimalused terviseteabe edastamiseks ning teisest küljest uurib, kuidas valib oma tervisesõnumeid ja käsitlusviise meedia ning milline võib olla nende mõju. Samuti arutletakse terviseteemade käsitlemise eetilisi küsimusi ning terviseteemade kättesaadavust ja kasutamist erinevates sihtrühmades.

 

Konverentsi päevakava leiate SIIT.
Konverentsi sessioonide tutvustuse leiate SIIT

 

Konverentsile on oodatud tervise edendamisega seotud inimesed, suhtekorraldajad, reklaamiagentuurid, meediaväljaannete esindajad ja toimetajad, poliitikud, arstid, õppejõud.

Registreerimine ja info:

Konverentsi esialgse päevakava leiate veebilehtedelt www.tai.ee ja www.haigekassa.ee.
Konverentsil osalemine on tasuta.
Konverentsil osalemise eelduseks on eelregistreerimine hiljemalt 28. maiks 2010.
Osalejate arv on piiratud!

Juhul, kui olete registreerunud ja Teil pole võimalik konverentsil osaleda, palume sellest teatada  hiljemalt 1. juunil meiliaadressile carol.london-poldar [at] tai.ee

Täiendavate küsimustega pöörduge koolitusspetsialisti Merike Org poole meiliaadressil: Merike.Org [at] tai.ee või telefonil 659 3927.

Konverentsil parkimise kohta leiate info SIIT.

Kohtumiseni konverentsil!

Korraldajad:
Tervise Arengu Instituut (rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Tervislikke valikuid toetavad meetmed 2010-2013" vahenditest)
Eesti Haigekassa
Sotsiaalministeerium
Maailma Terviseorganisatsiooni esindus Eestis
Eesti Tervisedenduse Ühing