Haigekassa korraldab konverentsi "20 aastat ravi ja kindlustust. Lapsepõlv läbi, mida toob homne?"

2012. aastal täitub taasiseseisvunud Eesti ravikindlustuse süsteemil 20 aastat. Selle tähistamiseks korraldab haigekassa 12. aprillil konverentsi „20 aastat ravi ja kindlustust. Lapsepõlv läbi, mida toob homne?“, mis keskendub eelkõige inimestele, nende ootustele ja võimalustele tervishoiusüsteemis täna ja tulevikus.

Konverentsil räägime nii arstide kui patsientidega päevakajalistel teemadel nagu tervishoiuteenuste kättesaadavus ja kvaliteet. Eestimaiste esinejate kõrval oleme palunud oma kogemusi jagama külalised naaberriikidest. Lisaks soovime koos eri osapooltega arutada tervishoiusüsteemi tuleviku üle Eestis ning pakkuda rahvusvahelist vaadet tervishoiu arenguperspektiividele.

Konverentsile ootame tervishoiuteenuse osutajaid ning kasutajaid, tervishoiu korraldajaid ja huvilisi. Konverents toimub Tallinnas Swissôteli konverentsikeskuses (Tornimäe 3) ning on tasuta. Registreerima saab hakata alates 1. märtsist haigekassa veebilehel www.haigekassa.ee, kus avaldame ka täpsema ajakava ja esinejad.