Alanud on registreerimine tervisedenduse konverentsile 2012: IGA VIGASTUS ON ENNETATAV

8. juunil toimuv vigastuste ennetamisele keskenduv tervisedenduse konverents peetakse Tallinnas Vene Teatris (Vabaduse väljak 5).

Konverentsile ootame osalema turvalisuse edendamisesse ja vigastuste ennetamisesse panustavaid spetsialiste kohalikult ja riiklikult tasandilt, sealhulgas maakondade ja kohalike omavalitsuste tervise- ja turvalisuse nõukogude liikmeid. Samuti ootame kuulama ja kaasa mõtlema laste- ja noorteasutuste esindajaid, riigikogu ja valitsuse liikmeid, kolmanda ja erasektori esindajaid ja kõik teisi huvilisi.

Vigastuste ennetamisel on Eestis viimasel kahel kümnendil palju ja tulemuslikult ära tehtud, sellest hoolimata kuulub Eesti nende Euroopa Liidu riikide sekka, kus sureb vigastuste tõttu kõige enam inimesi. Konverentsil toome välja senised edulood vigastuste ennetamisel Eestis ja Euroopas ning arutame, mis on tulevikule mõeldes olulisemad tegevussuunad.

Konverentsi päevakava ning esinejate ja sessioonide tutvustuse leiate siit

Registreerimine ja info:
Konverentsi info leiate siit
Konverentsil osalemine on tasuta.
Osalemise eelduseks on eelregistreerimine hiljemalt 1. juunil 2012 või kohtade olemasoluni siin . Osalejate arv on piiratud!

Juhul, kui olete registreerunud ja Teil pole võimalik konverentsil osaleda, palume sellest teatada hiljemalt 5. juunil meiliaadressile Jana.Veenpere [at] tai.ee

Täiendavate küsimustega pöörduge koolitusspetsialisti Jana Veenpere poole meiliaadressil Jana.Veenpere [at] tai.ee

Konverentsil parkimise kohta leiate info siit

Korraldajad:
Tervise Arengu Instituut
Eesti Haigekassa
Sotsiaalministeerium
Maailma Terviseorganisatsiooni esindus Eestis
Eesti Tervisedenduse Ühing
Justiitsministeerium
Politsei- ja Piirivalveamet
Maanteeamet
Päästeamet