Olulised teated

Lugupeetud dr. Ludmilla Tukkev patsiendid!

Anname teada, et alates 04.08.2022 lõpetas töö perearst dr Tukkev ning seoses sellega on Teie uueks perearstiks dr Maria Männik, Perekliinik OÜst (Sõle 16, II korrus).

Lisainfo https://perekliinik.ee/.

Lugupeetud dr Eve Keskküla patsiendid!

Alates 01.08.2022 lõpetab perearst Eve Keskküla töö ning Eesti Haigekassa määrab Teile uue perearsti Helle Vambola.

Vastuvõtukoha aadress ei muutu (Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu-Jaagupi alev, Kooli tn 1). 

Infot oma uue perearsti kohta saate alates 1. augustist riigiportaali https://www.eesti.ee/et kaudu, helistades Eesti Haigekassa numbrile 669 6630 või e-postilt info [at] haigekassa.ee.

Juhul kui soovite määratud perearsti vahetada, vòi ise valida, siis palun esitage taotlus otse soovitud perearstile.

Lugupeetud dr Marika Saritsa patsiendid!

Alates 1. juulist 2022 ei toimu Võhmas enam perearsti vastuvõttu, sest dr Sarits lõpetab töö. 

Kõigile dr. Saritsa patsientidele, kelle Eesti rahvastikuregistri järgne elukoha aadress on Põhja-Sakala vallas, määratakse Terviseameti poolt uus perearst Suure-Jaani Tervisekojas alates 1.07.22. Juhul kui Terviseameti poolse määramise järgselt olete sattunud oma pereliikmetest eraldi nimistutesse, või kui soovite perearsti vahetada, või ise valida, siis on Teil võimalus igal ajal seda teha, esitades taotluse otse valitud perearstile.

Infot oma uue perearsti kohta saate alates 1. juulist riigiportaali eesti.ee kaudu, helistades Eesti Haigekassa numbril 669 6630 või e-postilt info [at] haigekassa.eerel="noopener noreferrer".

Suure-Jaani Tervisekoja perearstide kontaktid on leitavad nende kodulehelt: https://tervisekoda.ee/esmatasandi-tervisekeskus/perearstid/

Registraator +372 434 4044; tervisekeskus [at] tervisekoda.eerel="noopener noreferrer" tabindex="-1" target="_blank" title="mailto:tervisekeskus [at] tervisekoda.ee"