Kontrastsus:

TUGEV TAVALINE
Vali keel

Haigekassa lepingupartnerid

vivika.tamra [at] haigekassa.ee (Teata veast kaardil)
Haigekassa lepingupartnerid
Perearst Lepingupartner Maakond Tegevuskoht Telefon E-mail Aadress Koordinaadid Koduleht
Allas, Viivika Perearst Viivika Allas OÜ Võru maakond Rõuge vald 7 859 171 viivika.allas [at] mail.ee Sänna mnt 4 57.72638, 26.91193
Kasak, Kaja Kaja Kasak Võru maakond Võru 7 821 044 kaja.kasak [at] mail.ee Jüri 19a 57.84557, 27.00093
Kesper, Valentina Perearst Valentina Kesper OÜ Võru maakond Võru vald 7 828 045 kesper [at] hot.ee Matussaare tee 1 57.8905726, 27.0095305
Kõiv, Tiia Võru Arst OÜ Võru maakond Võru 7 821 269 voruarst [at] hot.ee Jüri 19a 57.84557, 27.00093
Kõivomägi, Margit Perearst Margit Kõivomägi Võru maakond Võru 7 822 644 margit.koivomagi [at] gmail.com Jüri 19a 57.84557, 27.00093
Kuus, Jana Võru Arst OÜ Võru maakond Võru 7821268 voruarst [at] hot.ee Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 19a 57.84568608928922, 27.000917570185425
Lembra, Ellen Perearst Ellen Lembra OÜ Võru maakond Võru 56272762 info [at] drlembra.ee Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 19a 57.845708928794316, 27.00093902712441
Luik, Helgi Perearst Helgi Luik OÜ Võru maakond Urvaste vald 7 857 150 helgiarst [at] hot.ee Kuldre küla 57.8950778,26.4763423
Luik, Helgi Perearst Helgi Luik OÜ Võru maakond Antsla vald 7 855 532 helgiarst [at] hot.ee Kooli tee 12 57.83098, 26.53145
Luts, Evi Evi Luts Võru maakond Misso vald 7 856 113 evi.luts [at] mail.ee Tsiistre tee 3 57.60070, 27.22832
Luts, Evi Evi Luts Võru maakond Haanja vald 7 872 319 evi.luts [at] mail.ee Mäe tee 2 57.67736, 27.10636
Märdin, Agi Perearst Agi Märdin OÜ Võru maakond Võru 7 821 552 agi.mardin [at] gmail.com Jüri 19a 57.84557, 27.00093
Merisalu, Jana Võru Arst OÜ Võru maakond Võru 7 821 269 voruarst [at] hot.ee Jüri 19a 57.84557, 27.00093
Merisalu, Jana Terviseagentuur OÜ Võru maakond Võru vald 7898226 lasva [at] terviseagentuur.ee Palo tee 26, Lasva küla 57.860793, 27.182260
Moppel, Marget Marget Moppel Võru maakond Antsla vald 7 855 181 marget.moppel [at] gmail.com Kooli tee 12 57.83098, 26.53145
Ojakäär, Anne Osula Perearstikeskus OÜ Võru maakond Sõmerpalu vald 7 895 239 anneojakaar [at] gmail.com Osula küla 57.8866028, 26.8267633
Ojakäär, Anne Osula Perearstikeskus OÜ Võru maakond Rõuge vald 7 896 324 anneojakaar [at] gmail.com Varstu alevik, Kesk 2 57.6465829, 26.6638643
Raid, Iia-Ulvi Võru Arst OÜ Võru maakond Võru 7 821 269 voruarst [at] hot.ee Jüri 19a 57.84557, 27.00093
Rehema, Aune Dr. Aune OÜ Võru maakond Vastseliina vald 7 851 253 draune [at] gmail.com Võidu 30 57.73168, 27.28103
Reva, Krista Krista Reva OÜ Võru maakond Antsla vald 7 855 167 reva.krista [at] gmail.com Kooli tee 12 57.83098, 26.53145
Rimbeniece, Arija Rimbeniece Arija Võru maakond Mõniste vald 7 891 834 arija.rimbeniece [at] mail.ee Mõniste küla 57.6145059, 26.6111413
Tammert, Triin Terviseagentuur OÜ Võru maakond Võru 7824096 voru [at] terviseagentuur.ee Võru maakond, Võru linn, Lembitu 2a 57.84768368254697, 26.99784199903552
Toom, Marje Perearst Marje Toom OÜ Võru maakond Võru 7 822 580 marje.toom [at] mail.ee Jüri 19a 57.84557, 27.00093

Pealkiri