Otsing
 • Eesti Haigekassa korraldab riiklikku ravikindlustust. Meie missiooniks on tagada enam kui 1,2 miljonile ravikindlustatud inimesele vajalike tervishoiuteenuste, ravimite, meditsiiniseadmete ning rahaliste hüvitiste kättesaadavus ja ravikindlustussüsteemi jätkusuutlikkus.

  Loe veel
 • Tasuta rinnavähi sõeluuring

  2017. aastal kutsutakse rinnavähi sõeluuringule ravikindlustatud naisi sünniaastatega 1955, 1957, 1959, 1961, 1963, 1965 ja 1967.

  Loe lähemalt
 • Osale emakakaelavähi sõeluuringus

  2017. aastal kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule ravikindlustatud naisi sünniaastatega 1962, 1967, 1972, 1977, 1982 ja 1987.

  Loe lähemalt
 • Jämesoolevähi sõeluuring 2017. aastal

  2017. aastal kutsutakse jämesoolevähi sõeluuringule ravikindlustatud naisi ja mehi sünniaastatega 1955, 1956 ja 1957.

  Loe lähemalt Küsimused ja ettepanekud
 • Perearsti nõuandeliin

  Meditsiiniline nõu 24 h eesti ja vene keeles

  Kontaktandmed ja täpsem info
 • Laste hammaste ravi ja kontroll on tasuta!

  Külasta kord aastas hambaarsti! Janujook on vesi!

  Loe lähemalt Vaata hambaravi lepingupartnereid
 • Küsige apteekrilt soodsaimat ravimit!

  Sama toimeainega ravimid on võrdselt kvaliteetsed ja ohutud.

  Loe lähemalt
 • Euroopa ravikindlustusekaart tagab võrdsed õigused vajaminevale arstiabile Euroopa Liidu liikmesriikides

  Loe lähemalt Telli kaart

Inimesele

Kindlustatu õigused ja võimalused. Info kindlustuse taotlemise, ravijärjekordade, rahaliste hüvitiste, soodusravimite jpm kohta.

Tööandjale

Tööandja rubriigist leiab infot selle kohta, kuidas taotleda töötajale ravikindlustust, kuidas esitada kindlustusandmeid ja töövõimetuslehti jpm.

Partnerile

Siin rubriigis on vajalik info raviasutustele, perearstidele, apteekidele ning ravimite ja meditsiiniseadmete müüjale.

Haigekassa

Haigekassa organisatsioon ja eesmärgid, majandusaruanded, uuringud, kehtivad õigusaktid, dokumendiregister.

Viimased uudised                                         Kõik uudised

18

08/17

Eesti Haigekassa nõukogu kinnitas nelja aasta eelarve planeerimise põhimõtted

 

Eesti Haigekassa nõukogu kinnitas tänasel koosolekul haigekassa järgneva nelja aasta kulude ja nende katteallikate planeerimise põhimõtted, kinnitati ka haigekassa eelarvepositsioon aastateks 2018-2021 ning toimus 2018. aasta eelarveprojekti 1. lugemine. Nõukogu kinnitas haigekassa arengukava järgnevaks neljaks aastaks. Nõukogu koosolekul tutvustati haigekassa I poolaasta majandustulemusi. Juhatuse esimehe konkursi hetkeseisu ning kandidaatide tutvustust tänasel koosolekul ei arutatud. Järgmine nõukogu koosolek toimub 15. septembril Loe edasi

09

08/17

1. juulist kehtima hakanud täiskasvanute hambaravihüvitist on tänaseks kasutanud ligi kümme tuhat inimest üle 360 000 euro eest.

1. juulist kehtima hakanud täiskasvanute hambaravihüvitist on tänaseks kasutanud ligi kümme tuhat inimest üle 360 000 euro eest. Täiskasvanute hambaravihüvitist pakub kokku üle saja hambaravikabineti üle Eesti....

12

07/17

Haigekassa hüvitas Inglismaal ravi saava lapse reisikulud

Haigekassa leidis ühise lahenduse Tallinna Lastehaigla ja Lastefondi sihtasutusega, et hüvitada Inglismaale ravile saadetud Arseni reisikulud. Haigekassa juhatus võttis vastu erakorralise otsuse hüvitada tagantjärele...

11

07/17

Haigekassa võtab tööle menetlusspetsialisti

Haigekassa Pärnu osakond otsib oma meeskonda menetlusspetsialisti, kelle  põhilisteks tööülesanneteks on raviarvete kontrollimine ning väljamaksmiseks esitamine või väljamaksmisest keeldumise...
Ravikindluste blogi
Kirjuta meile

Kui Teil on küsimusi tervishoiuteenuste, nende rahastamise või muu haigekassa tööd puudutava kohta, siis kirjutage meile.