Otsing
 • Eesti Haigekassa korraldab riiklikku ravikindlustust. Meie missiooniks on tagada enam kui 1,2 miljonile ravikindlustatud inimesele vajalike tervishoiuteenuste, ravimite, meditsiiniseadmete ning rahaliste hüvitiste kättesaadavus ja ravikindlustussüsteemi jätkusuutlikkus.

  Loe veel
 • Tasuta rinnavähi sõeluuring

  2017. aastal kutsutakse rinnavähi sõeluuringule ravikindlustatud naisi sünniaastatega 1955, 1957, 1959, 1961, 1963, 1965 ja 1967.

  Loe lähemalt
 • Osale emakakaelavähi sõeluuringus

  2017. aastal kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule ravikindlustatud naisi sünniaastatega 1962, 1967, 1972, 1977, 1982 ja 1987.

  Loe lähemalt
 • Jämesoolevähi sõeluuring 2017. aastal

  2017. aastal kutsutakse jämesoolevähi sõeluuringule ravikindlustatud naisi ja mehi sünniaastatega 1955, 1956 ja 1957.

  Loe lähemalt Küsimused ja ettepanekud
 • Perearsti nõuandeliin

  Meditsiiniline nõu 24 h eesti ja vene keeles

  Kontaktandmed ja täpsem info
 • Laste hammaste ravi ja kontroll on tasuta!

  Külasta kord aastas hambaarsti! Janujook on vesi!

  Loe lähemalt Vaata hambaravi lepingupartnereid
 • Küsige apteekrilt soodsaimat ravimit!

  Sama toimeainega ravimid on võrdselt kvaliteetsed ja ohutud.

  Loe lähemalt
 • Euroopa ravikindlustusekaart tagab võrdsed õigused vajaminevale arstiabile Euroopa Liidu liikmesriikides

  Loe lähemalt Telli kaart

Inimesele

Kindlustatu õigused ja võimalused. Info kindlustuse taotlemise, ravijärjekordade, rahaliste hüvitiste, soodusravimite jpm kohta.

Tööandjale

Tööandja rubriigist leiab infot selle kohta, kuidas taotleda töötajale ravikindlustust, kuidas esitada kindlustusandmeid ja töövõimetuslehti jpm.

Partnerile

Siin rubriigis on vajalik info raviasutustele, perearstidele, apteekidele ning ravimite ja meditsiiniseadmete müüjale.

Haigekassa

Haigekassa organisatsioon ja eesmärgid, majandusaruanded, uuringud, kehtivad õigusaktid, dokumendiregister.

Viimased uudised                                         Kõik uudised

28

04/17

Kuidas liikuda ravijuhupõhiselt rahastamiselt edasi?

Tänane raviteenuste planeerimine ravijuhtudes aitab kõige paremini juhtida eriarstiabi tervishoiukulusid, samas peab ravikindlustuse strateegiline ostmine arenema senisest enam terviklikku raviprotsessi ja selle tulemust väärtustavaks, leiab Eesti Haigekassa juhatuse esimees Tanel Ross.

Eesti Haigekassa missioon on tagada inimestele tervishoiuteenuste, soodusravimite jt hüvitiste kättesaadavus ja ravikindlustuse süsteemi jätkusuutlikkus. See tähendab, et iga päev tuleb teha keerulisi valikuid - nõudlus tervishoiuteenuste järele ületab võimalusi selle eest maksta nii Eestis kui mujal Euroopas, kuid ka Põhja-Ameerikas, Kanadas ning Austraalias.

Laias laastus on täna Eestis kasutusel kaks mudelit, kuidas inimestele vajalikke tervishoiuteenuseid ostetakse – perearste tasustatakse pearahapõ... Loe edasi

27

04/17

Haigekassa 2016. aasta majandustulemused

PRESSITEADE 27.04.2017 Eesti Haigekassa nõukogu kinnitas 26. aprilli koosolekul haigekassa eelmise aasta majandustulemused. Nõukogu kiitis heaks ka muudatused tervishoiuteenuste loetelus. Tervishoiu osapoolte vahel sõlmitud...

20

04/17

Talitluspidevuse test läbiti edukalt ja teenuste töö on taastatud

20. -21. aprill teostas haigekassa talitluspidevuse testi, mis läbiti edukalt ning teenuste töö on taastatud. Testi käigus testiti operatiivset võimekust taastada teenused tõsiste tõrgete tekkimisel....

19

04/17

Haigekassa võtab tööle

Haigekassa otsib oma meeskona: Spetsialisti, kelle peamisteks ülesanneteks on riikidevaheliste tervishoiuteenuste kulude ja Euroopa Liidus kasutatavate rahaliste tagasimaksetega seotud vormide ja võlanõuete menetlemine ning p...
Kirjuta meile

Kui Teil on küsimusi tervishoiuteenuste, nende rahastamise või muu haigekassa tööd puudutava kohta, siis kirjutage meile.